Podkładka pod obrączki + otwory

45.00PLN

7 dni

Ślub to magiczny moment. Cudowny dzień, do którego warto się naprawdę dobrze przygotować, gdyż wspominany będzie przez całe życie. Nasze drewniane dodatki mogą pomóc w dekoracyjnej oprawie tej szczególnej chwili.

Przedstawiamy Państwu podkładkę pod obrączki wykonaną z litego drewna brzozowego, z możliwością indywidualnego graweru wg życzenia klienta. Z ogromną przyjemnością pomożemy w fazie projektowej, zaproponujemy różne rozwiązania, czcionki style. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

KONKRETY:

Ostateczna cena podkładki uzależniona jest od indywidualnego projektu wykonanego na życzenie kupującego. Przedstawiona cena 45zł dotyczy projektu ze zdjęcia cechującego się następującymi elementami:

  • krążek brzozowy o śr. ok 12-14cm,
  • grubość krążka ok 1-1,5cm,
  • otwory wykonane na wymiar pod obrączki (pionowe lub poziome),
  • tasiemka w wybranym kolorze podtrzymująca obrączkę,
  • gruba lub cienka kora.


W celu usprawnienia procesu realizacji zamówienia, prosimy o zaznaczenie wybranych wariantów podkładki oraz o podanie następujących informacji:

  • tekst do wygrawerowania (imiona+data ślubu),
  • średnica zewnętrzna oraz szerokość obrączek.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Ze względu na sezonowość materiału, jakim jest lite drewno oraz unikalność faktury i kolorystyki (zwłaszcza kory drzewnej) zastrzegamy, iż podkładki mogą się nieznacznie różnić od tych, przedstawionych na zdjęciach poglądowych. Na podkładkach zdarzają się również pęknięcia (jak na zdjęciu powyżej) - jest to naturalny element wielu z krążków. Każdy egzemplarz jest dzięki temu wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zależy Ci na priorytetowej realizacji - skontaktuj się z nami, najlepiej przed zakupem!

Podobne produkty