Dekoracje świąteczne w stylu skandynawskim

Obecnie, jak tylko zaczyna się grudzień, na ulicach w niesamowitym tempie rodzą się świąteczne dekoracje. Witryny sklepów, przyuliczne oświetlenia, okna pobliskich mieszkań i domów… Wszędzie mieszanka przeróżnych barw, dźwięków, stylów. Coraz częściej więc chcemy uciec od tego przepychu rozmaitości i chaosu do własneg

o kąta, który urządzamy tak, jak sobie tego życzymy. Klasycznie, minimalistycznie i naturalnie – by móc odpocząć, by móc skupić się na tym, co najważniejsze.

Styl skandynawski może wydawać się zimnym, bezuczuciowym, nudnym i monotonnym. Kto go jednak posmakuje, nie będzie chciał wrócić do poprzedniego przepychu i mieszanki nazwanej polubownie artystycznym nieładem. Do stylu skandynawskiego trzeba dojrzeć. Ale do rzeczy! My pomożemy stworzyć Wam świąteczny nastrój bez mnogości barw i kształtów. Co proponujemy?

Lite, naturalne drewno. Najpiękniejsze samo w sobie – bez dodatkowego malowania, nadawania dziwnych kształtów. Delikatna, jednak niezwykle staranna ręczna obróbka i mamy – drewniane gwiazdki, bałwanki czy tradycyjną szopkę – proste, nienarzucające się niczym, a jednak urocze ozdoby świąteczne z drewna. Po prostu. Nie tylko zdobią, robią coś więcej – ocieplają wnętrze swoją unikalną fakturą drewna, często także zapachem. Wprowadzają niesamowity klimat, nastrój spokoju, opanowania, delektowania się danym momentem. Ozdobne szyldy czy zawieszki z motywem świątecznym, lub też tradycyjnym hasłem – Wesołych Świąt pozwolą nam przenieść tą niezwykłą atmosferę także na zewnątrz. Powieszone na drzwiach poinformują przechodzących co dla nas liczy się najbardziej – to, co zamknięte jest w środku. Rodzina i bliscy – czas wspólnie spędzony RAZEM. Tak naprawdę – bez uciekania każdy do swego kąta. Bez rozdzwonionych telefonów i oślepiającego blasku komputera. Tak niewiele potrzeba, by świąteczny czas okazał się naprawdę tym wyjątkowym. A nasze drewniane dodatki niech pozostaną tymi… dodatkami do tak wspaniałej atmosfery, którą stworzycie Wy sami. 


Agata