Blog drewniane dodatki - o drewnie i nie tylko...

Designerskie dodatki do biura

Raz na jakiś czas nachodzi nas niesamowita potrzeba. Potrzeba stworzenia czegoś nowego, niezwykle oryginalnego, innego niż wszystko, co dotąd widzieliście. I tak oto chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka niecodziennych, designerskich produktów, wykonanych oczywiście z litego drewna.

Przeczytaj więcej

Drewniane gałki do mebli

Wielu z Was trafia do nas, naszego sklepu, kiedy zaczyna myśleć o metamorfozie swojego mieszkania. Najczęściej niedużym kosztem, czyli za pomocą dodatków - małych, ale jakże istotnych elementów, mających wpływ na całokształt estetyczny naszego Miejsca, w którym żyjemy na co dzień.

Przeczytaj więcej

Podziękowania ślubne

Kilka propozycji na oryginalne podziękowanie dla rodziców Pary Młodej. Oczywiście z drewna.

Przeczytaj więcej

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Kilka propozycji na prezent z okazji Dnia Babci I Dziadka

Przeczytaj więcej

Drewniane zegary

Kilka słów o wykonywanych przez nas zegarach - tych znajdujących się w stałej ofercie, jak i wykonywanych pod indywidualne zamówienie ze spersonalizowanym grawerem.Przeczytaj więcej

Dekoracje świąteczne w stylu skandynawskim

Obecnie, jak tylko zaczyna się grudzień, na ulicach w niesamowitym tempie rodzą się świąteczne dekoracje. Witryny sklepów, przyuliczne oświetlenia, okna pobliskich mieszkań i domów… Wszędzie mieszanka przeróżnych barw, dźwięków, stylów. Coraz częściej więc chcemy uciec od tego przepychu rozmaitości i chaosu do własnego kąta, który urządzamy tak, jak sobie tego życzymy. Klasycznie, minimalistycznie i naturalnie – by móc odpocząć, by móc skupić się na tym, co najważniejsze.

Przeczytaj więcej

Pomysły na świąteczny prezent

Każdego roku, kiedy tylko dzień staje się coraz krótszy, a ogarniająca nas ciemność i zimno coraz bardziej namacalne, zaczynamy myśleć o świętach Bożego Narodzenia. O czasie, który ociepla i rozświetla naszą codzienność, a przygotowania do niego sprawiają, że nieprzyjemna pogoda staje się jakby mniej dotkliwa. Czas świąt, radości i… sprawiania bliskim przyjemności. Poniżej przedstawiamy więc kilka naszych propozycji podarunków, które z całą pewnością mile zaskoczą Waszych bliskich. 

Przeczytaj więcej