Drewniane zegary

Jednym z najczęściej i najchętniej wykonywanych przez nas produktów są zegary. Utrzymane w naturalnym, skandynawskim i minimalistycznym stylu - swym klasycznym wyglądem doskonale ocieplą surowe wnętrza. Będą przepięknym dodatkiem i ozdobą na białej czy szarej ścianie, tak często dzisiaj stosowanej w naszych wnętrzach.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się zegary wykonane z plastra brzozy lub orzecha włoskiego, a także wykonane z desek bukowych, jesionowych bądź dębowych. Każdy lubiące naturalne dekoracje z całą pewnością odnajdzie pośród nich swój ideał.

Dla tych, którzy poszukują czegoś więcej - jest także opcja wykonania zegara na indywidualne zamówienie. Taki spersonalizowany zegar to nasza propozycja na prezent ślubny, rocznicowy czy też świąteczny. Każdy projekt dostosowujemy indywidualnie - przedstawiamy nasze wizualizacje i prosimy o akceptację - dopiero wtedy przystępujemy do realizacji zamówienia.

Jest mnóstwo okazji do dawania prezentów naszym najbliższym. Często przeszukujemy Internet w poszukiwaniu czegoś oryginalnego, kreatywnego. Zegary wykonywane z litego drewna z całą pewnością mogą być doskonała pamiątką, zarówno dla młodych, jak i starszych osób. W końcu zegar ścienny to nie tylko kłopotliwy gadżet przypominający nam o upływającym czasie. To także ten przyjemny akcent we wnętrzu, który z racji, że jest tak często wykorzystywany każdego dnia - powinien być miły dla oka i zwyczajnie, naturalnie estetyczny i porządnie wykonany.


Agata