Gałka meblowa - konik morski
Opis
Drewniana gałka do mebli – wzór konik morski
W świecie podwodnych inspiracji nie mogło zabraknąć konika morskiego – jednego z najbardziej wdzięcznych i eleganckich symboli oceanu. Nasza drewniana gałka do mebli w kształcie konika morskiego to połączenie subtelności, naturalnego piękna i solidnego rzemiosła.
Wykonana z litego drewna dębowego, zachwyca prostotą i precyzją wykonania. To idealny dodatek do dziecięcych pokoi urządzonych w stylu morskim, boho lub naturalnym, w których królują piasek, błękit i ciepłe odcienie drewna. Drewniany konik morski pięknie komponuje się z innymi wzorami z kolekcji „Ocean” – jak ryba, ośmiornica, żółw, krab czy rozgwiazda – tworząc harmonijną, tematyczną przestrzeń pełną lekkości i przygody.
Każda gałka wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu możemy przygotować zestaw z jednej deski– zachowując spójność koloru, struktury i naturalnego rysunku drewna. Powierzchnia gałki została zabezpieczona ekologicznym, matowym olejem, który wydobywa głębię dębu, chroni go przed zabrudzeniami i zapewnia przyjemny, naturalny dotyk.
Konkrety:
-
wymiary: ok. 30×70 mm (szer. × wys.)
-
całkowita głębokość: ok. 40 mm
-
materiał: lite drewno dębowe
-
kolor: naturalny dąb
-
wykończenie: matowy olej ekologiczny
-
mocowanie: gwint schowany, śrubka M4×30 mm w zestawie
Delikatny i elegancki, drewniany konik morski to mały detal, który doda wnętrzu harmonii i podkreśli miłość do natury oraz morskich motywów.
